Marketing pre developerov

NOVÉ LOKALITY

NOVÝ ŽIVOTNÝ ŠTÝL

Okrem priamej realitnej činnosti môže náš marketingový tím prevziať kompletný marketing a PR komunikáciu za Vás. Od vytvorenia webstránky projektu, tvorby virtuálnych prehliadok z CAD systémov, cez grafické podklady a správu sociálnych sietí, až po kompletný realitný servis obhliadok a komunikácie s klientmi.

  • Logotyp
  • Webstránka
  • Marketing
  • Obhliadky
developer

ZABEZPEČÍME

MARKETING PROJEKTU

Základom prezentácie developerského projektu je dobre spracovaná identita s webovou stránkou. Už viac nemusíte mať 3 agentúry na zastrešenie svojho projektu a predaja. Náš „inhouse“ marketingový tím už niekoľko rokov vytvára dynamické webové stránky a logotypy pre slovenské firmy. Spravujeme sociálne siete 4* hotelom, stavebným firmám i turistickým atrakciám. Navrhneme stratégiu pre Váš projekt unikátnym spojením nášho marketingového a realitného tímu.

UKÁŽEME

VÝHODY LOKALITY

Spravujeme sociálne siete s dosahom 1.5 milióna impresií týždenne na Slovensku s výhradne slovenským publikom zaujímajúcim sa o cestovanie, štýlové ubytovanie a životný štýl. Prepojením našich aktivít na sociálnych sieťach budeme budovať povedomie o projekte ešte pred jeho výstavbou. Prezentácia lokality je prvým krokom ako zaujať verejnosť a predstaviť bývanie vo Vašom developerskom projekte.

  • 1. Tvorba identityVytvoríme Vám pútavý a dynamický web s prehľadom nehnuteľností a ich rezerváciami, virtuálne prehliadky z CAD systémov, kompletná tvorba grafických a multimediálnych materiálov pre maklérov.
  • 2. Životný štýlPrepojením aktivít na sociálnych sieťach budeme budovať povedomie o projekte ešte pred jeho výstavbou. Vytvoríme prezentáciu lokality na mieru ako nový životný štýl a benefity bývania v tejto lokalite.
  • 3. Realitná činnosťV súčinnosti s marketingovými aktivitami zastrešíme aj kompletné obhliadky, inzerciu a komunikáciu s klientmi. Podľa vopred dohodnutej stratégie zabezpečíme celú prezentáciu a predaj „na kľúč“.

PRÍBEHY

RECENZIA BÝVANIA

Ako prvá RK na Slovensku máme unikátnu ponuku pre developerov, ale aj novostavby a apartmány v rekreačných oblastiach! V digitálnej dobe blogerov a influencerov zviditeľníme Vaše nehnuteľnosti príbehmi. Vytvoríme recenziu a následný marketing v modernom blogerskom štýle, ktorý bežne funguje v hotelovom segmente. Vďaka reálnym niekoľko ročným spoluprácam s hotelmi na Slovensku a spojeniu praxe certifikovanej realitnej činnosti vieme navrhnúť, aká stratégia pre Vašu nehnuteľnosť bude najvhodnejšia. Nášmu marketingovému tímu aj z projektu #praveslovenske už dôverovali významné značky pôsobiace na Slovensku: