Pracovné ponuky Trenčín

STAŇTE SA

NAŠIM MAKLÉROM

Hľadá sa šikovný obchodník – realitný maklér pre oblasť mesta Trenčín ale aj zvyšné okresy trenčianskeho kraja. Pre svoju profesionálnu činnosť získa kvalifikáciu licencovaného realitného makléra, pravidelné školenia a silný marketingový tím na prezentáciu svojich ponúk v regióne.

AVŠAK POZOR!

Skôr ako začnete uvažovať nad prácou realitného makléra, je v prvom rade potrebné si uvedomiť, že Vašou prácou bude vedieť riešiť a zastrešiť všetky eventuality, ktoré pri predaji nehnuteľnosti (väčšinou životnej udalosti Vašich klientov) môžu nastať. Preto táto práca absolútne nie je vhodná popri inej práci alebo vo voľnom čase pre mamičky na materskej či popri vysokej škole (v tomto prípade si pozrite pracovnú ponuku ASISTENT PREDAJA). Pri ohliadkach nehnuteľností sa totiž možný kupujúci nemôže prispôsobovať Vášmu času, ale naopak. No samozrejme, ak chcete predávať nehnuteľnosti ako poistky od franšízových spoločností svojim známym, tak áno, môžete poistky aj nehnuteľnosti predávať takýmto spôsobom – mierne na hulváta, no nie u nás.

_

Náplň práce makléra

_
Čo by bolo náplňou práce?

Hlavnou činnosťou realitného makléra je vyhľadávanie a nábor nových nehnuteľností a zastrešenie ich predaja – obhliadok. Dbáme na to, aby naši makléri mali iba taký počet ponúk, ktorý môžu reálne zvládnuť a vedeli sa svojim klientom naplno venovať. Dbáme na to, aby sa naši makléri neustále vzdelávali – realitné kurzy a licencie realitného makléra sú samozrejmosťou! To je hlavná náplň práce realitného makléra v našom tíme.

Čo ponúkame my?

Kompletný marketingový servis! Od fotenia a inzercie nehnuteľností cez právny servis zastrešuje výlučne naša realitná kancelária. U nás sa môžete spoľahnúť na:

 • Preplácanie certifikačných a odborných školení – maklér popri úvodných školeniach v našom tíme je povinný absolvovať aj licencované a odborné/motivačné školenia v NARSK a v Realitnej únii SR
 • Neustálu komunikáciu s vedením našej spoločnosti ako garantom
 • Flexibilné vyplácanie provízií – z odmien neodpočítavame DPH (zostáva Vám celá odmena)
 • Žiadne vstupné poplatky za značku, inzerciu či fotenia – maklér dostáva bezplatne úplnú technickú podporu – fotenie nehnuteľností, video prezentácie, virtuálne prehliadky, reklamné prospekty, tlačoviny
 • Zastrešenie inzercie je výlučne na našom marketingovom tíme, maklér nezadáva žiadne inzeráty sám (jedine na vlastných sociálnych sieťach)
 • Samozrejmosťou pre makléra a jeho klientov sú služby autorizovaného advokáta
 • Žiadne náborové limity (typu čím viac tým lepšie) či poistky – neurobíme z Vás franšízivého poisťováka s pochybnými praktikami!
A čo neakceptujeme?

Ak sa Vám práca makléra naozaj páči a chcete si budovať profesionálne meno, neváhajte a ozvite sa. Ak však chcete predávať nehnuteľnosti ako poistky alebo iba plniť interné povinné limity náborov, vyberte si prácu vo franšíze. My v našich zásadách neakceptujeme:

 • ak maklér nemá záujem o neustále vzdelávanie sa (v tomto prípade by nemal túto prácu robiť vôbec)
 • ďalšie práce popri realitách. Akceptujeme úvodný vstup, keď šikovný obchodník potrebuje preklenúť čas medzi získaním svojich prvých nehnuteľností a prácou, ktorá mu prináša aj iný príjem. Ale po nábore svojich prvých ponúk musí svoj čas naplno venovať svojim klientom.
 • nie ste pánom svojho času, ako lákajú rôzne franšízové poisťovaco/realitné spoločnosti. V danom prípade prídete veľmi rýchlo ako o svoje dobre meno, tak aj o všetkých klientov.
Už ste niekedy pracovali alebo pracujete ako maklér?

Pracujete pre franšízovú spoločnosť? Chcete sa odlíšiť a prezentovať viac seba ako značku? Nepáčia sa Vám aktuálne nastavené procesy vo Vašej aktuálnej RK? Dohodnite si s nami úplne nezáväzné stretnutie a porozprávame sa o možnostiach. Vieme Vám poskytnúť mnoho benefitov, kde môžete vyniknúť ako profesionál v regióne.

ZAUJALA VÁS PRACOVNÁ PONUKA?

TAKTO MÔŽETE ZAČAŤ

1. NAPÍŠTE NÁM

Pošlite nám e-mail so svojim profesijným životopisom na office@realvea.sk. Uveďte tam svoju motiváciu, prečo Vás zaujala práca realitného makléra a či ste s touto pozíciou už mali reálne skúsenosti, teda či ste už pracovali ako realitný maklér, alebo je to pre Vás úplne nový začiatok kariéry.

2. ŠKOLENIE

Ak budete spĺňať naše očakávanie, dohodneme si úvodné stretnutie a základné zaškolenie pre začiatok práce realitného makléra. Pozícia je vhodná na prácu „home office“ a teda ujasníme si, ako by naša spolupráca fungovala, nastavila by sa logistika kooperácie s realitnou kanceláriou a približné ciele.

3. NÁBOR

Dbáme na to, aby ste si na svoje plecia nebrali taký počet ponúk, ktorý sa nedá zvládnuť. Ideálne je mať v ponuke exkluzívne zastúpenie 5 max 7 ponúk v reálnom čase. Podľa počtu uzavretých prípadov sa Vám bude automaticky navyšovať provízia z predaja a doplnkové benefity.

NEMÁTE TOĽKO ČASU?

STAŇTE SA ASISTENTOM PREDAJA

Ponuka flexibilnej práce alebo príležitostné prilepšenie, vhodná popri svojej aktuálnej práci, pre mamičky na materskej alebo v rámci svojho voľného času popri štúdiu na vysokej škole. Hlavnou náplňou práce je vyhľadávanie a nakontaktovanie sa s potencionálnymi klientmi (majitelia nehnuteľností, ktorí uvažujú o predaji, prípadne kupujúcimi, ktorí by radi využili služby realitnej kancelárie pri hľadaní svojej novej nehnuteľnosti). A po zazmluvnení to už ďalej preberie náš certifikovaný maklér.

 • Ako začať?Pošlite nám e-mail so svojim profesijným životopisom na office@realvea.sk. Uveďte tam svoju motiváciu, prečo Vás zaujala táto pracovná pozícia a či ste s touto pozíciou už mali reálne skúsenosti. Uveďte, popri akej aktuálnej činnosti a približne aký časový rámec týždenne tejto práci plánujete venovať.
 • Aké je platové ohodnotenie?Vaše ohodnotenie bude priamo zodpovedať Vašim výsledkom náboru a predaja nehnuteľností. Teda je veľmi dôležité si uvedomovať pracovnú náplň a efektivitu oslovovania klientov, nie je to o kvantite, koľko kontaktov je nahodených v tabuľke!